Gabriel Chętnicki (JD 191 KTM Racing team) został międzynarodowym vice mistrzem Włoch w klasie 125cc. Co prawda wskutek odniesionej kontuzji podczas treningu nie wystartował w ostatniej rundzie, to jednak wygrane w Riola Sardo i Castiglione del Lago zagwarantowały mu zdobycie tego jakże prestiżowego tytułu. Przypomnijmy, że Gaba ma zaledwie 16 lat, reprezentuje barwy LKS Jastrząb Lipno. W najbliższym czasie Polak pojedzie w Mistrzostwach Europy (Arco di Trento).

Tekst i zdjęcie: X-cross
Magazyn X-cross jest patronem medialnym zawodnika.

Piąta edycja tej wyjątkowej imprezy odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015!
Cel jest szczytny - 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórka pieniążków „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Organizatorem imprezy jest MX Racing Team by Kowalski. Wyścig organizowany na plaży w Gdyni przyciąga całą czołówkę polskiego motocrossu. Niecodzienne warunki w postaci sypkiego piasku plażowego są wyzwaniem nawet dla profesjonalistów. Udział w pucharze mają również hobbyści amatorzy. Grupa Hobby startuje na takich samych zasadach jak PRO.

Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców!!!

ZGŁOSZENIA zawodników do BEACH RACE:
Prosimy o podanie: imię i nazwisko zawodnika, numer startowy, klasa (MX Pro), (MX Hobby), (Junior - MX 65/85), (MX Kobiet). Zgłoszenia wysyłamy na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Koszt wpisowego 100 zł.

Tak w przybliżeniu będzie wyglądał teren przygotowany pod BEACH RACE.
Zielony kolor to PARK MASZYN (ustawiamy się bardzo oszczędnie, auto za autem wzdłuż deptaku). Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o przybywanie w miarę wcześnie. Teren zaznaczony na czerwono to strefa zamknięta (dostęp tylko z identyfikatorem). Kolor żółty to Contrast Cafe!

Harmonogram imprezy tutaj

Szanowni Państwo, 
wszystkim zawodnikom, ich rodzinom, bliskim, trenerom oraz wszystkim kibicom składamy najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! 
Dobiegający końca rok był bardzo obfity w imprezy sportowe i każdy z nas miał wiele okazji do uczestnictwa i kibicowania swoim ulubieńcom. Miejmy nadzieję (czego zresztą wszystkim życzymy), że nadchodzący rok 2015 będzie równie bogaty w wydarzenia i będzie dawał wiele satysfakcji sportowcom i kibicom. 
My ze swej strony obiecujemy kilka niespodzianek w naszym serwisie oraz nowy, ulepszony system prezentacji wyników. 
Ekipa motoresults
                    Dysponujemy Twoim czasem na okrągło